Home » Shop » G.SKILL Zeta R5 Neo 128GB (4x32GB) 6400MHz DDR5 Memory F5-6400R3239G32GQ4-ZR5NK
G.SKILL Zeta R5 Neo 128GB (4x32GB) 6400MHz DDR5 Memory F5-6400R3239G32GQ4-ZR5NK
Found this product at a lower price?
32 People viewing this product right now!
SKU: F5-6400R3239G32GQ4-ZR5NK Categories: , Tag: Brand:
Description
Memory TypeDDR5
Capacity128GB (32GBx4)
Multi-Channel KitQuad Channel Kit
Tested Speed (XMP/EXPO)6400 MT/s
Tested Latency (XMP/EXPO)32-39-39-102
Tested Voltage (XMP/EXPO)1.40V
SPD Speed (Default)4800 MT/s
SPD Voltage (Default)1.10V