Home » Shop » G.SKILL Zeta R5 Neo 64GB (4x16GB) 6000MHz DDR5 Memory F5-6000R3036G16GQ4-ZR5NK
G.SKILL Zeta R5 Neo 64GB (4x16GB) 6000MHz DDR5 Memory F5-6000R3036G16GQ4-ZR5NK
Out of Stock
Email when stock available
Found this product at a lower price?
1 People viewing this product right now!
SKU: F5-6000R3036G16GQ4-ZR5NK Categories: , Tag: Brand:
Description
Overview :
Specification :
Memory TypeDDR5
Capacity64GB (16GBx4)
Multi-Channel KitQuad Channel Kit
Tested Speed (XMP/EXPO)6000 MT/s
Tested Latency (XMP/EXPO)30-36-36-96
Tested Voltage (XMP/EXPO)1.40V
Registered/UnbufferedRegistered
Error Checking (ECC)Side-Band ECC On-Die ECC
SPD Speed (Default)4800 MT/s
SPD Voltage (Default)1.10V