Product Tag: NP-C850M-UK
Home » NP-C850M-UK
NP-C850M-UK
Show:
42% OffOut Of Stock
NZXT C-Series 850 Watt 80 Gold Fully Modular Power Supply NP-C850M-UK
Highlights:
850W NZXT C-Series C850, Fully Modular, 80 PLUS Gold, Single Rail, 70A, 120mm Fan, ATX PSU