Product Tag: GP-P550SS
Home » GP-P550SS
GP-P550SS
Show:
42% OffOut Of Stock
Gigabyte P550SS 550W 80 Plus Silver ATX Power Supply GP-P550SSGigabyte P550SS 550W 80 Plus Silver ATX Power Supply GP-P550SS
Gigabyte P550SS 550W 80 Plus Silver ATX Power Supply GP-P550SS
Highlights:
  • 80 PLUS Silver certified (230V EU)
  • Support Intel ATX 3.0 standard (compatible with ATX 3.1)
  • 120mm Fluid Dynamic Bearing (FDB) Fan